Про нас

iLingua School — школа для тих, хто хоче вивчити мову. Ласкаво просимо!

iLingua School — школа для тих, хто хоче вивчити мову. Ласкаво просимо!

iLingua School — школа для тих, хто хоче вивчити мову. Ласкаво просимо!

1-new

9 заповідей iLingua

n2

Мы завжди за здоровий глузд

Ніхто не змусить вас вчити все з самого початку, якщо поточний рівень дозволяє потрапити у групу рівнем повище.

4

Ми не джин у пляшці

Не сподівайтеся, що сплативши за навчання, ви зможете отримати знання без зусиль . Доведеться багато попрацювати над собою.

n7

Кожне заняття — унікальний коктейль

А не чергова Піна Колада. Ми не є прихильниками якоїсь певної методики викладання.

n3

Ми завжди прагнемо до кращого

Саме тому всі викладачі в iLingua є фахівцями високого рівня, який підтверджено не тільки дипломами державного зразка, але й безпосередньо перевірений школою iLingua за допомогою різних тестових завдань.

n9

Гострий як чилі, солодкий як мед

Заняття в нашій школі можуть проходити по-різному, але ніколи не бувають нудними. І навіть якщо сьогодні вам доведеться зосередитися на розборі складної граматичної теми, викладач не буде лякати вас страшними термінами з курсу теоретичної граматики. Ви зможете переконатися, що все геніальне дійсно просте.

n5

Ми віримо у свободу слова

Якщо вам щось не подобається, просто приходьте в офіс і розкажіть. Ми обов'язково відреагуємо.

n1

Ми за мир у всьому світі

Це не означає, що спірних ситуацій не виникає. Просто у нашого менеджера янгольське терпіння.

n6

Ми цінуємо довіру, яку виявляє кожний, хто обирає нас серед безлічі шкіл

Саме цьому ми постійно удосконалюємо себе.

n8

Ми поважаємо ваші зусилля

І розраховуємо на взаємну повагу з вашого боку. Виконувати домашні завдання, приходити вчасно на заняття - багато не вимагаємо...

Фото

2007—
—2022...

2007—
—2019...

Про нас

Якщо попросити наших студентів описати школу iLingua, звичайно, кожний зробить це по-своєму, але в одному їх думки точно будуть схожими - це  професіоналізм наших викладачів.

А все тому, що головне для нас у наших фахівцях - любов до своєї справи та прагнення до постійного професіонального розвитку. Саме тому у нас у школі можна зустріти викладачів всіх статей, віку, національностей, віросповідань. Для нас дійсно важливо тільки одне — hard skills.

Вам потрібен метр граматики? У нас є такий! Шукаєте експерта зі сленгу, який ходить на заняття в шапці? І такий у нас є. Або у вас проблеми з самодисципліною та мотивацією? Отримаєте 50 відтінків англійської!

✪ 9.0
Рейтинг Enguide

Реальні відгуки реальних людей

У нас дуже свербіли руки вставити сюди красномовні відгуки вигаданих людей про те, яка прекрасна наша школа. Замість цього пропонуємо вам дізнатися на незалежному сайті Enguide.ua, що про нас думають ті, хто дійсно відвідав нашу школу.

5

5 причин обрати iLingua

1. Нам 15 років, і це поважний вік!

Не хочемо вихвалитися, але й не будемо виявляти надмірну скромність: у нас колосальний досвід викладацької діяльності. Вважаємо своїм важливим досягненням той факт, що деякі наші викладачі працюють в iLingua з перших днів і по теперішній час.

2. Безкоштовні розмовні клуби

Усі студенти школи можуть відвідувати Speaking Club абсолютно безплатно. Розмовні клуби з англійської ведуть, як правило, носії мови. Багато спілкування, невимушена атмосфера та великий плюс до вашого словникового запасу.

3. Живий урок замість нудних академічних занять

Кожен урок — унікальний комплекс, що увібрав у себе найпрогресивніші та найефективніші методи викладання, за допомогою яких викладачі можуть ділитися з вами всім, що знають і вміють самі.

4. Комунікативна методика

Всі говорять про комунікативну методику. Класно, звичайно, але в нас є не тільки назва, але й викладачі-методисти, які розробляють курси ексклюзивно для iLingua. Так, вам не доведеться вчити теми, які були актуальними на початку дев'яностих. Наша програма розроблена у 21 столітті!

5. Підготовка викладачів

Щорічно ми проводимо конференцію Teach Them для викладачів. Таким чином  викладачі діляться своїми кращими «фішками», які вони накопичили за рік. В конференції беруть участь не тільки викладачі школи iLingua, але й викладачі інших навчальних центрів, а також носії мови. Участь в конференції дозволяє розвивати професійні навички, обмінюватися досвідом, а також сприяє особовому та професійному росту.

© iLingua Language School 2007 – 2024 Education.ua