Розмовні клуби онлайн

Розмовні клуби онлайн

Розмовні клуби                          онлайн

Розмовні клуби онлайн

Територія вільного спілкування. Максимальне прокачування      усного мовлення з мінімальними зусиллями!

2

Новини та події

Speaking Club

Разговорные клубы

Розмовні клуби

1 раз на місяць. Безплатно для всіх охочих. Реєстрація обов'язкова

English Speaking Club  - це приємні зустрічі, веселі ігри та цікаві конкурси, знайомство з живими мовними реаліями, а також розвинення навичок розмовної англійської з носієм мови. А для тих, хто хоче не тільки приємних посиденьок за чашкою чаю під обговорення злободенних тем, у нас існують розмовні практикуми. А це  повноцінні структуровані заняття, спрямовані на відточування в розмовній формі лексики й граматики загального курсу.  
2

Спікери

Всі модератори iSpeak не тільки досконало володіють англійською, але є цікавими співрозмовниками, які не дадуть вам занудьгувати...

udodi

Udodi

She is a Nigerian medical student at Kharkov National Medical University. English is her native tongue. She has 2 years’ experience in teaching B1-C1 students at iLingua School. She is friendly, approachable and reliable.

david

David

He is a native English speaker from Australia with a TESOL Certificate and over four years’ experience in teaching languages in different countries such as Australia, Italy, Brasil, Hungary and Turkey. He teaches General English, Business English and also leads speaking clubs.

elena

Helen

She has a BA degree in English and German and 15 years’ experience in working at different American companies in the USA. She is a highly qualified interpreter and translator.

bogdan

Bohdan

He is our youngest speaking club moderator. Despite of his age Bohdan is a very talented and versatile person with nice sense of humour. He’s also a great communicator.

iSpeak в дії

Розмовні клуби проводяться на території iLingua School за адресою: пров. Кравцова, 8, 3-й поверх

Як записатися

Просто заповніть форму

Всі студенти iLingua беруть участь у розмовних клубах абсолютно безплатно. Реєстрація є обов'язковою.

5

Контакти

Приходьте

Пн-пт: 11:00 – 19:30
Сб: офіс не працює
Вс: вихідний

Долучайтеся

Україна, м. Харків,
пров. Кравцова, 8

Запитання та відповіді

Як часто та в який час проходять заняття?

2 рази або 3 рази на тиждень по 90 хвилин. Заняття проходять вранці, вдень або ввечері, але найпопулярніший час початку занять — 9:00, 17:00, 19:00.

У мене змінний графік. Що робити?

В такому випадку ми можемо запропонувати вам індивідуальні заняття з англійської мови.

Скільки осіб у групі?

На основних навчальних курсах в стандартних групах — 4–10 осіб; в мінігрупах — до 3 осіб.

Коли я зможу розмовляти англійською?

Розмовляти англійською ви почнете вже з першого заняття. Після завершення початкового рівня (3–5 місяців, в залежності від інтенсивності занять) ви зможете спілкуватися на побутові теми. А для отримання навичок вільного спілкування англійською мовою вам буде потрібно більше часу.

Скільки всього рівнів і як довго триває навчання?

Існує всього 6 рівнів: A1, A2, B1, B2, C1, С2. При відвідуванні занять 2 р/тиждень, тривалість одного рівня складає в середньому 5-8 місяців.

Хочу вивчати англійську з носієм мови! Це можливо?

Носії мови проводять заняття в розмовних клубах англійської мови, а також в групах та індивідуально.

TOEFL, IELTS. Термін, рівень?

Підготовку до екзамену TOEFL/IELTS можуть проходити всі охочі, які володіють англійською мовою на рівні Intermediate та вище. Підготовка займає від 72 до 96 астрономічних годин. Якщо на цей час ваш рівень нижче зазначеного, то ви можете підвищити його, відвідуючи групу загального курсу або займаючись індивідуально.

Як записатися на курси англійської мови?

Принцип простий: проходьте онлайн-тест, очікуйте дзвінка від менеджера протягом дня, приходьте на безплатне пробне заняття після того, як менеджер підбере вам відповідну групу. Зазвичай це займає від одного до декількох днів.

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Після завершення рівня або курсу ви проходите тестування, і ми видаємо сертифікат нашої школи, в якому буде зазначений ваш результат.

Яку методику ви використовуєте і як проходять заняття?

В процесі навчання ми використовуємо комплекс методик. Однією зі складових цього комплексу є комунікативна методика. У вас є можливість відвідати пробне заняття з англійської мови, яке допоможе вам зрозуміти, як проходять заняття в нашій школі.

Чи є пробне заняття? 

Так, ви можете відвідати пробне заняття безплатно. Якщо ви продовжуєте займатися  в обраній вами групі, це заняття входить до вартості першого місяця навчання.

Я хочу вчити англійську з нуля. У вас є відповідний курс?

Курс англійської мови з нуля передбачає вивчення мови з абетки на відміну від базового курсу англійської мови, призначеного для тих, хто вивчав англійську в школі. В iLingua School ви можете відвідувати курси англійської з нуля в Харкові в рамках «Загального курсу».

Як я можу підвищити свій рівень розмовної англійської?

Ви можете без проблем опанувати розмовну англійську, обравши Інтенсивний курс англійської в iLingua. Також у нас є спеціально розроблений «Курс розмовної англійської». Все, що від вас потрібно, — бажання спілкуватися англійською. Цей курс обов'язково підвищить ваш рівень розмовної англійської мови.

Мені потрібно швидко підтягнути англійську. У вас є відповідний курс?

«Інтенсивний курс англійської» ідеально підійде вам. Ви отримаєте максимальний обсяг знань в найкоротший термін. У вас є конкретна ціль — у нас є все необхідне, щоб поповнити ваш багаж знань. Вас цікавить інтенсивний курс англійської в Харкові? Ласкаво просимо до iLingua School!

У вас є курс англійської мови для «просунутих»?

У нас завжди є групи рівня Intermediate, Upper Intermediate та Advanced. Курси англійської мови для «просунутих» ведуть найкращі викладачі нашої школи.

У вас є корпоративні заняття з англійської?

Ми співпрацюємо з різними компаніями та надаємо послуги з проведення «Корпоративного курсу англійської мови».

Мені потрібна англійська для ділового листування

Ми пропонуємо курс «Ділової англійської мови». Ви опануєте всі необхідні навички для спілкування з англомовними бізнес-партнерами або клієнтами. Курс ділової англійської ознайомить вас з правилами ведення ділового листування та складання ділової документації.

Мені потрібна англійська для роботи в технічній сфері

В iLingua розроблено «Курс технічної англійської мови» для інженерів і всіх спеціалістів технічної сфери. Ви також можете відвідувати заняття в форматі індивідуальних занять.

© iLingua Language School 2007 – 2024       Education.ua